Anna Wiktor

Anna Wiktor

326 artykułów
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym. Doświadczenie w pracy nauczyło ją łatwości nawiązywania kontaktów z pacjentami, również tymi najmłodszymi i dopasowania leczenia do ich potrzeb. Stale poszerza swoją wiedzę dzięki kursom i szkoleniom. W wolnym czasie czyta książki i udziela korepetycji studentom uczelni medycznych.
hollywoodzki uśmiech

Jak uzyskać hollywoodzki uśmiech?

Nie od dziś wiadomo, że piękne i zadbane zęby są naszą wizytówką. W celu uzyskania uśmiechu prosto z Hollywood, warto postawić na ciekawe rozwiązania. Pomoc uzyskamy w gabinetach stomatologicznych, gdzie specjaliści oferują wiele zabiegów na nasze zęby. O czym trzeba wiedzieć? Jak mieć uśmiech niczym Julia Roberts?
Anna Wiktor
Czytaj więcej
zalecenia po skalingu

Zalecenia po skalingu – porady ekspertów

Odkamienianie i oczyszczanie zębów już za tobą… i co dalej? Warto poznać zalecenia po skalingu, aby maksymalnie przedłużyć efekty zabiegu. Trzymanie się tych zasad jest szczególnie ważne dla osób bardzo podatnych na odkładanie się na ich zębach kamienia.
Anna Wiktor
Czytaj więcej

Na czym polega medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a sama oferta wzbogacana jest o kolejne zabiegi. Nasza klinika stara…
Anna Wiktor
Czytaj więcej