Na czym polega medycyna estetyczna?

Anna Wiktor

Medycyna estetyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a sama oferta wzbogacana jest o kolejne zabiegi. Nasza klinika stara się sprostać oczekiwaniom, które są stawiane przez klientów. Oferujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w tym również i przeszczep włosów. Dokładamy wszelkich starań, by wszystko odbywało się zgodnie z najnowszymi normami, dlatego inwestujemy w kursy, szkolenia, ale przede wszystkim posiadamy wykwalifikowany i doświadczony personel. Oferujemy zarówno zabiegi o niewielkim stopniu inwazyjności, jak i mamy specjalistów, o specjalizacji chirurgia plastyczna. Jesteśmy przekonani, że zarówno klinika w Warszawie, jak i Wrocławiu spełni wszelkie oczekiwania ze strony klienta.

Dla kogo jest medycyna estetyczna?

Jeszcze kilka lat temu uznawano, że medycyna estetyczna zarezerwowana jest jedynie dla zamożnych, jednak obecnie konkurencja i popularność takich kliniki sprawiła, że coraz więcej osób może sobie pozwolić na zmiany w swoim wyglądzie. Niewątpliwie dużym zainteresowaniem cieszy się dermatologia estetyczna, ponieważ jest to taki dział medycyny estetycznej, który umożliwia poprawę w wyglądzie naszej skóry. Wiele osób skupia się na twarzy, jednak zabiegi medycyny estetycznej mogą dotyczyć właściwie całego ciała. W zależności od indywidualnych potrzeb można znaleźć w ofercie odpowiednie zabiegi.

Wzajemne relacje poszczególnych dziedzin z zakresu medycyny sprawiają, że często nasi pracownicy konsultują konkretnych pacjentów między sobą, nim podejmą się realizacji konkretnego zabiegu. Medycyna estetyczna opiera się na wiedzy, doświadczeniu, ale również i ciągłym podnoszeniu kwalifikacji. Często trafiają do nas klienci, którzy znają jedynie podstawy medycyny estetycznej, sami do końca nie wiedzą, na jakie zabiegi chcieliby się zdecydować. Naszym zadaniem jest ocena realnego stanu pacjenta, ale przede wszystkim doradzenie w taki sposób, by uzyskać efekt, który spełni jego oczekiwania.

Przy zabiegach medycyny estetycznej, bardzo duże znaczenie ma nie tylko wykształcenie, ale również umiejętne posługiwanie się poszczególnymi urządzeniami. Coraz więcej osób decyduje się na kwas hialuronowy, chciałoby usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, czy zwyczajnie chciałoby wiedzieć, jak działa toksyna botulinowa. Pomimo tego, że często można poczytać o typach zabiegów estetycznych z kwasem hialuronowym, który pozwala usunąć niedoskonałości, to i tak warto porozmawiać z klientem. Prawdą jest, że medycyna estetyczna jest dla każdego, kto chciałby zmienić swój wygląd, poczuć się lepiej w swoim ciele. Natomiast dla osób, które pragną bardziej zaawansowanych zmian proponowane jest zapoznanie się z chirurgią estetyczną, która daje znacznie więcej możliwości.

Polskie towarzystwo medycyny estetycznej

Wiadomo, że francuskie towarzystwo medycyny estetycznej, czy międzynarodowy związek medycyny estetycznej podpowiadają, w jaki sposób realizować poszczególne zabiegi, wytyczają normy, których należy się trzymać. Jako specjaliści, którzy realizują zabiegi medycyny estetycznej, pilnujemy, by z wszystkimi nowinkami być na bieżąco. Pomoc w poprawie wyglądu to nasza misja. Wiadomo, że dla właściwie każdego atrakcyjny wygląd to podstawa, stąd też coraz więcej osób decyduje się na mezoterapię igłową, czy powiększanie ust.

W zakresie medycyny estetycznej jesteśmy w stanie zaoferować naprawdę bardzo wiele możliwości, dlatego poradzimy sobie z problemami o rozmaitym podłożu. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, ponieważ to właśnie on w dużej mierze wpływa na zaufanie, jakim obdarzają nas ludzie. Często zatrudnieni u nas specjaliści są w stanie wykazać się tak dużą umiejętnością, która poparta jest wieloletnim doświadczeniem, że usuwanie cellulitu, zmarszczek jest realizowane w perfekcyjny sposób, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Chirurgia estetyczna

W swoich klinikach zatrudniamy najlepszych lekarzy z tej dziedziny. Każdy z nich posiada ogromną wiedzę, ale również doświadczenie, które poparte jest w praktyce x letnim doświadczeniem. Pozwala nam to na stworzenie zespołu lekarzy, którzy są w stanie podjąć się rozmaitych zabiegów estetycznych. Dla wielu osób medycyna estetyczna to wciąż dział, którego wolą omijać. Jednak bardzo często wystarczy jedna znajoma osoba, która zrealizowała u siebie tego typu usługę, by móc samodzielnie przekonać się o jej wysokiej skuteczności. Nic więc dziwnego, że medycyna estetyczna w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gdyż ludzie coraz chętniej czytają o tym, sprawdzają możliwości, a następnie umawiają się na konsultacje.

Bardzo nas to cieszy, ponieważ dzięki temu wiemy, jak medycyna estetyczna poprawiając wygląd, wpływa pozytywnie na samopoczucie klientów, którzy z przyjemnością wracają do nas na kolejne zabiegi. Niewątpliwie medycynę estetyczną uważa się za nowość, która na dobre się przyjęła jeśli chodzi o coś w pełni naturalnego.

Ginekologia estetyczna

Jeszcze kilka lat temu estetologia medyczna, była tematem tabu. Obecnie nawet sfery intymne można poprawić w naszej klinice. Wiadomo, że przebyte ciąże, porody, schudnięcie czy inne zdarzenia z przeszłości mogą wpływać negatywnie na wygląd ciała. Staramy się, by w estetologii medycznej zaoferować maksymalnie szeroki zakres usług. Wiedza, doświadczenie, estetyka to kwestie, które wpływają na efekt, który można będzie uzyskać.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się przeróżnego rodzaju zabiegi biostymulacyjne, ponieważ mają za zadanie pobudzać nasze ciało do regeneracji. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku osób, które chcą uniknąć większej ingerencji w swoje ciało, ale jednocześnie chciałyby zobaczyć efekt. Często medycyna estetyczna zajmuje się kosmetologią stref intymnych, by na nowo można było cieszyć się sexem.

Wiadomo, że czasami wymaga to jedynie kosmetologii, w celu ujędrnienia ciała. Jednak zdarzają się sytuacje, w których niezbędne są wypełniacze, by jednak strefy intymne prezentowały się w należyty sposób. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób podnosimy pewność siebie pacjentki, jak i również wpływamy na komfort w trakcie współżycia. Oczywiście zgłaszają się do nas ludzie z chorobami o różnym podłożu. Do każdego człowieka podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ pozwala to ocenić, z jakiej dziedziny medycyna będzie w stanie pomóc, ale również ile zabiegów będzie trzeba wykonać, by móc uzyskać właściwy efekt.

Stomatologia estetyczna

Stan naszego uzębienia to nie tylko lata zaniedbań. Często zdarzają się przeróżnego rodzaju choroby, które wpływają negatywnie na wygląd czy kolor naszych zębów. Obecnie medycyna daje bardzo wiele możliwości naprawy tego problemu. Dla jednych wystarczającym będzie poprawienie koloru, dla innych naprawa wad zgryzu, a dla jeszcze innych nałożenie koron wraz z uzupełnieniem brakujących zębów. Wiadomo, że są to wstydliwe dolegliwości, jednocześnie ze swojej strony staramy się, by każdy klient poczuł się w pełni usatysfakcjonowany z uzyskanego efektu. Prawda jest taka, że medycyna daje bardzo wiele możliwości jeśli chodzi o stomatologię, co oznacza, że właściwie każdy, kto tylko będzie sobie życzył, ma szansę na zmianę w swoim wyglądzie.

Co więcej, jeśli ktoś naprawi wady zgryzu, zadba o uzębienie, to zmienia się także wyraz jego twarzy. Często zmarszczki powstają na skutek pewnych zmian w wyglądzie, można się przekonać bardzo szybko, że nie tylko zęby się zmienią, ale poprawi się także samopoczucie i pewność siebie. Wiadomo, że początki bywają trudne, zwłaszcza gdy jest to pierwsza wizyta, jednak bardzo szybko można się przekonać o tym, że nasza wiedza, jak i również pełen profesjonalizm pozwalają na oswojenie pierwotnego strachu.

Klinika medycyny estetycznej

Klinika medycyny estetycznej, którą stworzyliśmy od podstaw, ma za zadanie sprawić, by każdy człowiek mógł się poczuć wspaniale w swoim ciele. Niezależnie od wcześniejszych przeżyć, doświadczeń, można samodzielnie stwierdzić, że dla każdego będzie to czymś wspaniałym. Medycyna estetyczna pozwala na wygładzenie zmarszczek, ale również na bardziej inwazyjne zmiany. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań, na bieżąco staramy się poszerzać swoją ofertę o takie usługi, które będą w stanie przynieść ulgę i wpłynąć pozytywnie na wygląd.

Nie od dziś wiadomo, że jednak medycyna estetyczna musi być realizowana przez profesjonalistów. Dlatego w naszych klinikach pracują tylko wykwalifikowane osoby, które są w stanie wykonać każdy z zabiegów w perfekcyjny sposób. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się estetologia medyczna, ponieważ umożliwia poprawę w wyglądzie, ale przede wszystkim wpływa na poprawę pewności siebie. Wiele osób ma uszczerbki w wyglądzie, przebarwienia, znamiona, czy zmarszczki, których z chęcią by się pozbyli. Medycyna estetyczna daje masę możliwości, dlatego serdecznie zapraszamy na konsultację, a przekonają się Państwo, w jak dużym stopniu można zaradzić na wszelkie problemy.

Specjalizujemy się w przeróżnych zabiegach, jednak bardzo często zgłaszają się do nas osoby w celu zlikwidowania zmarszczek. Kosmetologia to nie tylko maseczki, wypełniacze, ale również szansa na poprawę jakości skóry. To bardzo ważne, ponieważ z biegiem lat produkcja kolagenu się zmniejsza, dlatego pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Warto dbać regularnie o swój wygląd, a można będzie zachować wspaniałą skórą na wiele lat. Zarówno medycyna estetyczna, jak kosmetologia są na tyle rozwinięte, że służymy poradą na każdym etapie leczenia. Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszych usług, poczują się Państwo wspaniale w swoim ciele.


Może Cię także zainteresować:
    None Found
Archiwum: sierpień 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym a wizyta u dentysty

Następny artykuł
patron dentystów

Patron dentystów – poznaj świętą Apolonię

Podobne artykuły
pasta do aparatów na zęby

Trzy światy doskonałej pielęgnacji zębów: pasta ortodontyczna i inne specjalistyczne produkty od Dr. Liebe

W dzisiejszym świecie dbałość o zdrowie jamy ustnej jest nieodzownym elementem codziennej rutyny. Świadomość o konieczności utrzymania odpowiedniej higieny jamy ustnej prowadzi do poszukiwania najlepszych produktów, które zapewnią skuteczną ochronę. Wiodącą marką, która oferuje trzy wyjątkowe specjalistyczne pasty, w tym pastę ortodontyczną Pearls&Dents, jest niemiecka firma Dr. Liebe, mająca na swoim koncie ponad 100-letnie doświadczenie na rynku higieny jamy ustnej.
Czytaj więcej

Proste zęby bez stałego aparatu – to możliwe!

Wady zgryzu mogą sprzyjać kompleksom, a nawet chorobom zębów przez ich osłabienie czy utrudniony dostęp do niektórych z nich. Leczenie tego rodzaju wad jest ogólnodostępne i daje trwałe efekty, jednak nie wszyscy chcą nosić stały aparat ortodontyczny i to zwykle przez co najmniej rok. Stałe aparaty mają charakterystyczny wygląd i nie zawsze są określane jako wygodne. Czy istnieje alternatywa? Jak najbardziej!
Czytaj więcej

Co warto wiedzieć przed wizytą u stomatologa?

Zadbana i zdrowa jama ustna może przyczynić się do poprawy naszego samopoczucia. Umożliwia jedzenie, picie oraz komfortowe uczestniczenie w spotkaniach towarzyskich bez żadnego bólu i uczucia dyskomfortu. W związku z tym niezwykle istotne jest, aby zdecydować się na kontrolną wizytę u dentysty celem sprawdzenia kondycji naszych zębów.
Czytaj więcej

Ile zarabia dentysta w Polsce?

Gabinety stomatologiczne wciąż nie są tymi placówkami medycznymi, na które stać każdego przeciętnego rodaka. Większość z nich nie ma podpisanej umowy z NFZ, dlatego też leczenie dentystyczne pozostaje jednym z najdroższych w naszym kraju. Czy ceny usług dentystycznych przekładają się na wysokie zarobki stomatologów w Polsce?
Czytaj więcej