implanty straumann

Czym wyróżniają się implanty Straumann?

Anna Wiktor
Szukasz dobrej jakości wypełnień, które z pewnością posłużą ci przez lata? Postaw na implanty Straumann! Sprawdź, dlaczego warto je wybrać!

Implanty Straumann – firmy z siedzibą w Bazylei w Szwajcarii – od lat cieszą się uznaniem na rynku. Z ich jakości zadowoleni są zarówno pacjenci, jak i lekarze stomatolodzy. Dowiedz się dlaczego!

Implanty Straumann – co je wyróżnia?

Dlaczego warto postawić na implanty Straumann? Przede wszystkim szwajcarska firma dba o zachowanie najwyższych standardów jakości na każdym etapie produkcji. Oznacza to, że zanim gotowy implant trafi do ciebie, przechodzi wiele testów i wielokrotnie sprawdzany jest pod kątem wewnętrznych standardów. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się pięknym uśmiechem, a implant był jak najlepiej dopasowany do twojej jamy ustnej i zgryzu.

Skrócony czas gojenia dziąsła

Czas gojenia się naruszonej powierzchni po wszczepienie implantów Straumann został maksymalnie skrócony. Tkanki i dziąsła odzyskują pełne zdrowie już po 34 tygodniach od przeprowadzenia zabiegu! Jest to możliwe dzięki innowacyjnej powierzchni implantów – chemicznie aktywnej i hydrofilnej powierzchni SLActive. Tego typu powierzchnia jest dla pacjentów jeszcze bardziej bezpieczna niż standardowo stosowana. Co więcej, zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych takich jak np. odrzucenie implantu przez organizm pacjenta.

Ile to wszystko kosztuje?

Czy nowoczesne implanty Straumann są droższe niż te produkowane bardziej tradycyjnymi metodami? Ostateczna cena zależy od tego, ile implantów będzie trzeba wstawić oraz jaki gabinet wybrałeś. Niemniej, koszt implantów Straumann zawsze będzie nieco wyższy, niż egzemplarzy oferowanych przez inne firmy. Za jeden implant szwajcarskiego producenta zapłacisz ok. 5000 zł.

Implanty Straumann to nowoczesne wypełnienia, które zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających pacjentów. W parze z ich wyższą ceną idzie również lepsza jakość oraz skrócenie do minimum okresu gojenia się ran. Dlatego też, jeśli tylko możesz sobie na to pozwolić, warto wypróbować nowości szwajcarskiego producenta!


Może Cię także zainteresować:
Archiwum: marzec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
ile po wyrwaniu zęba można założyć implant

Ile po wyrwaniu zęba można założyć implant? Sprawdzamy!

Następny artykuł
all on 6

Metoda all on 6 – szybki i wygodny sposób na naturalny uśmiech

Podobne artykuły