implanty zębowe opinie

Implanty zębowe – opinie pacjentów i lekarzy

Anna Wiktor
Chcesz odzyskać piękny uśmiech i rozważasz różne sposoby wypełnienia ubytków? Co wybrać: tradycyjną protezę, most protetyczny czy implanty zębowe? Opinie specjalistów i pacjentów pomogą ci podjąć decyzję – sprawdź je!

Założenie implantów zębowych wiąże się z dużym wydatkiem. Czy warto więc w nie inwestować? Czym od innych popularnych metod wypełniania ubytków różnią się implanty zębowe? Opinie pacjentów po zabiegu oraz lekarzy powinny pomóc ci uzyskać odpowiedź.

Implanty zębowe – opinie pacjentów

Czy warto postawić na wstawienie implantów zębowych? Pacjenci, którzy zdecydowali się na ten zabieg, w większości są zadowoleni z rezultatów! Odzyskują nie tylko pełne uzębienie i swobodę podczas prowadzenia rozmów. Implanty zębowe poprawiają także ich komfort życia

Zalety implantów zębowych

Po wszczepieniu wypełnień (i wygojeniu się dziąseł) pacjenci mogą bez skrępowania korzystać z oferty ulubionych restauracji. Drobiny jedzenia nie ocierają się o implant, tak jak miałoby to miejsce w przypadku zwykłej protezy. Nie powodują więc dyskomfortu, czy bólu. Pacjenci z łatwością są w stanie przegryźć nawet najtwardsze produkty, takie jak orzechy, czy nasiona słonecznika. Implanty zachowują się jak naturalne zęby – łatwo więc nawet zapomnieć o tym, że zostały wstawione!

Co o implantach mówią lekarze stomatolodzy?

Zastanawiasz się, czy lekarze zawsze polecają implanty zębowe? Opinie na temat wypełnień tego rodzaju również w tej grupie są bardzo dobre. Jeśli tylko nie ma przeciwwskazań, twój stomatolog z pewnością zarekomenduje ci implanty. Dlaczego?

Implanty zębowe są bardzo trwałe – raz przeprowadzony zabieg pozwoli ci cieszyć się pięknym, naturalnym uśmiechem przez długie lata. Co więcej, są bezpieczne. Ryzyko odrzucenia implantu przez twój organizm jest niewielkie – dotyczy to zarówno implantów tytanowych, jak i cyrkonowych.

Czy warto inwestować w implanty zębowe? Opinie pacjentów oraz stomatologów świadczą o tym, że tak! Będzie to inwestycja nie tylko w twój wygląd, ale przede wszystkim – w zdrowie. A na nim nie warto oszczędzać!


Może Cię także zainteresować:
Archiwum: marzec 2022
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
martwy ząb

Martwy ząb – nie pozwól, by zaszkodził twojemu zdrowiu. Dowiedz się, jak go leczyć

Następny artykuł
odbudowa kości pod implanty

Odbudowa kości pod implanty – podstawowe informacje

Podobne artykuły